Spuštění nových webových stránek GRAFFICON.SK

S velkou radostí si dovolujeme oznámit, že dne 5.3.2018 jsme po dlouhém úsilí spustili web s e-shopem pro naše slovenské sousedy!  

více

Montana SILVERCHROME 600ml & Montana TARBLACK 600ml - AKCE

Montana SILVERCHROME a TARBLACK 600ml za pouhých 90kč,-!!!  

více

17.11. - Státní svátek - Otevírací doba

V pátek 17.11.2017, přestože je státní svátek, máme v Grafficonu otevřeno jako v klasický všední den, tzn. 11-20:00.

více

HOODWORK 3 - INFO!

Informace k novému magazínu HOODWORK 3!  

více

HYPNO Throw-up Sketch Battle - výsledky

Přinášíme výsledky Hypno Throw-up Sketch Battlu! Do battlu přišlo 49 anonymně zaslaných skic, ze kterých porota složená z Grafficonu a labelu Hypno808 vybrala tři nejlepší. Výhry jsou následující: 1.místo: 2x vstupenka na Hypno Open Air, Grafficon triko, Grafficon Easy bag a Molotow Liquid chrome marker 4mm. 2.místo: 2x vstupenka na Open Air a Grafficon triko. 3.místo: 2x vstupenka na Open Air. Výherci budou kontaktováni na emaily, ze kterých byly skicy odeslány. Všem velice děkujeme za účast a níže můžete vidět 3 nejlepší! 1.místo: 2.místo: 3.místo:

více

HYPNO Throw-up Sketch Battle

Ve spolupráci s labelem Hypno808 pořádáme Sketch battle o vstupenky na Hypno Open Air, který se bude konat 12.8.2017 v Libčicích nad Vltavou, a o další věcné ceny z našeho shopu. Pravidla jsou následující: 1. Jedná se o throw-up battle, tzn. posílejte fotku skicy pouze throw-upu, který musí být maximálně dvoubarevný. 2. Sketch musí být zaslán v rozlišení, kde půjde throw-up zřetelně poznat a pouze ve formátu JPEG. 3. Z každé emailové adresy bude akceptován pouze jeden sketch. 4. Sketch nesmí obsahovat žádné identifikační značky autora (tzn. žádné tagy, jména, crews...), pro nezaujatost poroty. Slovo do Sketch battlu je: HYPNO Battle startuje dnešním dnem (24.7.2017) a ukončen bude ve čtvrtek 3.8.2017, následně porota složená ze členů našeho shopu a labelu Hypno808 vybere tři vítěze. Vítězné sketche budou vyhlášeny v sobotu 5.8. na našem webu, našem facebooku a facebooku Hypno808. Výhra bude připravena v následujících dnech v našem shopu, kde můžete také zakoupit podepsané vstupenky na Open Air. 1.místo: 2x vstupenka na Hypno Open Air, Grafficon triko, Grafficon Easy bag a Molotow Liquid chrome marker 4mm. 2.místo: 2x vstupenka na Open Air a Grafficon triko. 3.místo: 2x vstupenka na Open Air. Své fotky zasílejte na emailovou adresu sketch@hypnoopenair.cz, nebo můžete také donést osobně do našeho shopu.  

více

WARM UP PARTY Hypno Open Air & hustle sraz

V neděli 30. července od 17:00 na pražském Těšnově proběhne Warm up party k festivalu HYPNO OPEN AIR. Na místě bude graffiti exhibice našeho shopu & graffiti open jam, pro který bude zajištěn prodej barev. Dále budete moct zakoupit vstupenky na festival, merch, nebo cds labelu Hypno808. FB event

více