TAGISM vol. 69

V Praze stále přibývá spousty tagů! Kontroluj další TAGISM.

více

STOP ZEVLING 11 - Fotoreport

Menší fotoreport z pražského Čerňáku...

více

City Report - Seoul 2017

Slibovaný City Report z jihokorejského velkoměsta Soulu. Foto: 771

více

TAGISM vol. 68 - SEOUL Special

V Tagismu 68 vás zavedeme do ulic druhého nejlidnatějšího města na světě, jihokorejského Soulu. V dalším našem fotoreportu se budete moct těšit na City Report z tohoto města. Foto: 771

více

City Report - Roma 2017 - 2.část

Druhá část City Reportu z italské metropole Říma. Foto: Joke

více

City Report - Roma 2017

Přinášíme první část City Reportu z Říma, z města kde je stále cítit graffiti na každém kroku a známými jmény se to jen hemží. Foto: Joke.

více

HYPNO Open Air - Graff report

12. 8. 2017 se v Libčicích nad Vltavou uskutečnil druhý ročník HYPNO Open Airu, kterého jsme byli součástí s naší mobilní stěnou. Pozvání přijalo 6 předních českých writers a v reportu můžete sledovat, jak malování zasponzorované značkou LOOP proběhlo. Velké díky všem, kdo se podíleli na skvělém mejdanu a budeme se těšit na další ročníky!  

více

TAGISM vol. 67

Další díl reportu z pražských ulic s názvem TAGISM! Foto: Joke

více

WARM UP PARTY Hypno Open Air - fotoreport

V neděli 30.7.2017 proběhla na pražském Těšnově Warm Up Party k festivalu HYPNO OPEN AIR. Na místě vznikla party, na které se nikdo ze zúčastněných rozhodně nenudil. K vidění byla graffiti exhibice našeho shopu Grafficon a open graff jam pro všechny příchozí, kteří také mohli na místě zakoupit barvy z našeho mobilního shopu. K poslechu zahráli své selekce aktuálního rapu a trapu Hypno808 djs ve složení HuclBerry, Marat, Freezer, Voodoobeats a Dyrty. O občerstvení se postaral Take Eat EZ Foodtruck. Celkově hodnotíme odpoledne jako velmi vydařené a budeme se těšit na další party, kterou bude 12.8. Hypno Open Air, kde nebudeme chybět s naší mobilní stěnou! Níže již můžete sledovat průběh party a finální fotky pieců. Díky všem!  

více

City Report - Vancouver 2017

Přinášíme další díl City reportu, ve kterém se můžete podívat do kanadského Vancouveru.

více