TAGISM vol. 67

Další díl reportu z pražských ulic s názvem TAGISM! Foto: Joke

více

WARM UP PARTY Hypno Open Air - fotoreport

V neděli 30.7.2017 proběhla na pražském Těšnově Warm Up Party k festivalu HYPNO OPEN AIR. Na místě vznikla party, na které se nikdo ze zúčastněných rozhodně nenudil. K vidění byla graffiti exhibice našeho shopu Grafficon a open graff jam pro všechny příchozí, kteří také mohli na místě zakoupit barvy z našeho mobilního shopu. K poslechu zahráli své selekce aktuálního rapu a trapu Hypno808 djs ve složení HuclBerry, Marat, Freezer, Voodoobeats a Dyrty. O občerstvení se postaral Take Eat EZ Foodtruck. Celkově hodnotíme odpoledne jako velmi vydařené a budeme se těšit na další party, kterou bude 12.8. Hypno Open Air, kde nebudeme chybět s naší mobilní stěnou! Níže již můžete sledovat průběh party a finální fotky pieců. Díky všem!  

více

City Report - Vancouver 2017

Přinášíme další díl City reportu, ve kterém se můžete podívat do kanadského Vancouveru.

více

City Report - Neapol 2017

V dalším City Reportu se aktuálně podíváme do ulic italské Neapole. Foto: Yoke, 177

více

Montana Graffiti Exhibition

V rámci doprovodného programu Stop Zevling  na Metronome festivalu proběhla graffiti exhibice, kterou podpořil německý výrobce sprejů Montana Cans. Akce se uskutečnila v sobotu 24.6.2017 v areálu pražského Výstaviště a na průběh a hotové pieces se můžeš mrknout(juknout) níže v reportu.

více

R.I.P. FISHER

V reportu vzpomínáme na nedávno tragicky zesnulého pražského writera Fishera. Uctít památku můžete v sobotu 10.6.2017 na Těšnově, kde se bude konat Graffiti jam for Fisher. NEZAPOMENEME!

více

TAGISM vol. 66

Kontroluj 66. díl TAGISM reportu z pražských ulic! Foto: Joke  

více

City Report - London 2017

V tomto City reportu aktuálně nahlédneme do ulic Londýna, kde jsou stále k vidění velmi dobře známá jména. Foto: Pnut

více

City Report - Venezia+Mestre

V tomto reportu se zaměříme na italské Benátky a sousední Mestre. Foto:Yoke

více

LOOP Grafficon Graffiti Jam Praha 2017

S menším zpožděním přinášíme fotoreport z Loop Grafficon graffiti jamu, který proběhl v sobotu 29.4.2017 v Praze na Barrandovském mostu. Jak již název napovídá, na jamu se podílel italský výrobce Loop, ve spolupráci s naším shopem Grafficon, který na místě zajistil podetěr šedé barvy a  prodával Loop spreje za speciální cenu 75kč,-. Počasí nám celkem přálo, děkujeme všem za hojnou účast a budeme se těšit na další pokračování pravidelných jamů. O občerstvení se postaral tým Stop zevling. Foto: Phatbeatz.cz  

více