People & Throw up/Asian Series by POST177

Jedná se o selekci snímkú z dvanácti asijských zemí, které Post177 od roku 2015 opakovaně navštěvoval. Na těchto cestách pořídil jedinečný archiv, ve kterém se setkáva jeho throw up se všedním děním v ulicích desetimilionových měst, v přioceánských vesnicích, ve slamech, ale taky na méně dostupných místech, kterýma členitá asijská přiroda disponuje.
Selekce, která je v knize k vidění, je zameřená na všudepřítomné lidi. Snaží se zachytit rozmanitost asijských národů v úzkém kontaktu s throwupem a zároveň zkouší zachytit bežnost, často velmi nevšedního způsobu života, které vybrané asijské destinace poctivě nabízí.
Prostřednictvím této knihy tak bude možné nahlédnout do ulic velkoměst jako je indonéská Jakarta a Yogyakarta, thajský Bangkok, filipínská Manila, vietnamský Saigon, Hanoi a Danang, cejlonské Colombo, malajsiská Kuala Lumpur, japonské Tokio a Osaka, tchajvanská Taipei, jihokorejský Seoul, autonomní Singapur a v té době ještě autonomní Hongkong, ale třeba taky hlavní město Kambodže Phnom Penh a spoustu dalších míst, kde se throw up setkal s člověkem a tím pádem samozřejmě člověk s throwupem.
200 stran
A4
200 kopií
Cover: Jan Horčík
Grafický design: Veronika Konigsmark
Cena 650
Ceny uvedeny včetně 21% DPH
Dodací lhůta: Skladem
People
-
+