novinka

Razor - Colors on Steel

RAZOR je a zůstává výjimečným fenoménem, ​​pokud jde o graffiti ve vlacích – celosvětově a napříč všemi generacemi! Již více než 30 let hraje svou barevnou hru – především na dvorech svého domova v severním Německu, ale v této knize jsou zdokumentovány i cesty napříč národem a Evropou.

V každé fázi své nabité kariéry dokázal vyčnívat z velké masy writers a neustále zvyšovat laťku kvality. Výstupy jeho prvních dvou dekád byly stále v klasickém stylu psaní, ale v posledních letech rozšířil svůj repertoár o konceptuální díla, jako je jeho projekt ICE. RAZOR – COLORS ON STEEL je strukturován jako černá kniha a má velmi osobní charakter. Sám knihu otevírá následujícími slovy:

„Začněme s černou knihou! Nespěchejte, posaďte se a užívejte si. Ukážu vám svou černou knihu s mými pracemi z dob, kdy to všechno začalo v roce 1990. Všechno to začalo poprvé na konci 80. let, kdy jsem se nakazil virem zvaným graffiti. Od té chvíle jsem dělal graffiti, kde jsem chtěl a kdykoli jsem chtěl. Ukážu vám své fotky a povím vám spoustu příběhů, některé bláznivé, některé vtipné a se všemi těmi drobnými detaily a stejným způsobem, jako bych je vyprávěl svým přátelům.“

Kniha vyšla vlastním nákladem již v roce 2017 a nyní přichází poprvé do graffiti obchodů prostřednictvím třetího a rozšířeného vydání.
Formát: 30x21,5cm
Pevný obal
Anglický jazyk
196 stran
2021
Cena 750
Ceny uvedeny včetně 21% DPH
Dodací lhůta: Skladem
Razor - Colors on Steel
-
+