Doplnky - Novinka

V naší nabídce naleznete široký výběr doplňků pro umělce, zejména pro malíře, kreslíře a graffiti tvůrce. S našimi kvalitními doplňky pro umělce můžete zlepšit svou tvůrčí práci a zajistit si nezbytné nástroje a ochranu při práci.

Kvalitní trysky na spreje pro precizní malbu a kresbu, umožňující umělcům dosáhnout požadovaných efektů a detailů ve svých dílech. Pěnové válečky a široké fasádní válce různých velikostí, které usnadňují rovnoměrné nanesení barvy na větší plochy, ideální pro malbu pozadí nebo podkladu. Ochranné respirátory (polomasky) chránící umělce před inhalací škodlivých částic při práci s rozprašovači, barvami a chemikáliemi. Speciální latexové rukavice navržené pro pohodlnou práci s malbou, chrání ruce před barvou a umožňují lepší manipulaci s malířskými nástroji. Kreativní nálepky pro ozdobení uměleckých děl nebo osobních věcí, které umožňují umělcům přidat jedinečné designové prvky do svých projektů. Praktické tašky a pouzdra na uložení a přenášení malířských potřeb, umožňující umělcům snadno organizovat své nástroje a materiály.

TIP NA DÁREK! Dárkové poukazy pro umělce, ideální jako dárek pro kreativní jedince, kteří si sami rádi vybírají své umělecké potřeby.