Hypno Open Air 2019

Zajímají tě jména djs, kteří na této akci budou hecovat crowd? Těšit se můžeš na Vae Corteze, Freezera, Franka Flamese, Gatea, Huclberryho a Tristana (SK). Pro velký úspěch se opět uskuteční producentský workshop, tentokrát v režii Huclberryho a Freezera. V 14:00 nakopnou Hypno producenti equipment  a vyprodukují pár tracků přímo před vámi. 
Live shows se budou letos konat na vnitří stagi a odstartují v 22:00. Večer otevře  Mad Mado,po něm naskáčou na stage boys z labelu Golden Seed a ukážou jak vypadá jejich live show. Naši hosté 2LBOYZZZ si převezmou prostor pro nekompromisní „stále high“ performance před domácím Voodooem. Program na hlavní stagi vyvrcholí lehce po půlnoci sólo show zakladatele labelu Hypno 808 Hugo Toxxxe.
 
Již tradičně je připraven bohatý doprovodný program, smozřejmostí je boulder wall, ping-pong, trampolína, nebude chybět footvolley cup, pole dance battle o prize money 5 000 Kč a tradiční graffiti jam, tentokrát v režii shopů Graffneck a Grafficon. Letošní novinkou je pro návštěvníky připravený skatepark, kde si mohou během dne zajezdit a vyhrát věcné ceny v rámci skate contestu.
Pro lenochy a relaxu chtivce bude na vodě připravena Flaus zóna s hromadou nafukovacích ptákovin. Přímo na místě se mohou pánové nechat vyladit od Barber shop King of King’s, a pokud si někdo bude chtít přeci jen protáhnout svaly, vezmou si ho do parády kluci ze Železné koule.
Samozřejmostí je pestrá nabídka občerstvení včetně alko i nealko drinků a koktejlů. Součástí areálu je parking, dřevěné chatky, stanové městečko, sprchy, wc, písčitá pláž a venkovní i vnitřní stage. Na místě bude také merch stánek labelu Hypno808.
 
Doprava
Autobus: Praha Ládví – Neratovice (www.nerabus.cz)
Vlak: Praha Hlavní nádraží – Tišice
Svozový autobus – Odjezd autobusu je 30.6 ve 3:00 hod. a lístky na něj doporučujeme koupit s předstihem přes eshop hypno808.cz . K dispozici je pouze 24 míst.
 
Auto
Dálnice E55 směr Teplice, exit Březiněves – Líbeznice – Kostelec n/L – Tišice – Mlékojedy.
Dálnice E65 směr Mladá Boleslav, exit Stará Boleslav – směr Mělník – Tišice – Mlékojedy.
Autem z Prahy – cesta trvá cca 35 minut. K dispozici je parkoviště v těsné blízkosti areálu, cena za auto je 60 Kč/den (hradí se do automatu u vjezdu na parkoviště).
Ubytování
Ubytování v kempu Beach Park Mlékojedy.
Ceník ubytování: stan = 70,-Kč/noc, osoba = 20,-Kč/noc
V ceně stanového městečka jsou sprchy pro ubytované.
Předprodej vstupenek
Několik vstupenek seženeš přímo v Grafficonu za zvýhodněnou cenu 400,- Kč. Dále je přeprodej zajištěn přes portál GoOut.cz a to do 28.6.2019 za 466,-Kč, nebo přes webové stránky labelu a to za zvýhodněnou cenu 400,- Kč. Na místě lze vstupenku pořídit za 500,- Kč
Go Out: https://goout.net/cs/festivaly/hypno-open-air-2019/oelxd/+ksool/
Hypno 808: http://www.hypno808.cz/picoviny/vstupenka-na-hypno-open-air-2019-314
FB událost: https://www.facebook.com/events/709874216074799/